| Artikelnummer: | RH2A-10R-V-B |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | DIPTRONIC |
| Teil der Beschreibung.: | DIPTRONIC DIP5 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| RH2A-10R-V-B Einzelheiten PDF [English] | RH2A-10R-V-B PDF - EN.pdf |
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
ON TO-247
MCB TRANSDUCERS
MCB TRANSDUCERS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V