| Artikelnummer: | G5V-2-H-24VDC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Omron Electronic Components |
| Teil der Beschreibung.: | G5V-2-H-24VDC OMRON |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| G5V-2-H-24VDC Einzelheiten PDF [English] | G5V-2-H-24VDC PDF - EN.pdf |
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 9VDC
OMRON DIP
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 9VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 3VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 5VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 3VDC
G5V-2-H OMRON
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 6VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 5VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VDC