| Artikelnummer: | LP3965EMP-2.5(LBLB) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | NS |
| Teil der Beschreibung.: | NS SOT223 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LP3965EMP-2.5(LBLB) Einzelheiten PDF [English] | LP3965EMP-2.5(LBLB) PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-5
IC REG LINEAR FIXED POS LDO 3.3V
IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-5
LP3964SX-ADJ TI/NS
ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATO
IC REG LINEAR 5V 1.5A SOT223-5
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5
IC REG LINEAR 5V 800MA TO220-5
LP3965EMP-5.0 NS
NS TO-220
IC REG LIN POS ADJ 1.5A SOT223-5
IC REG LIN ADJ POS LDO REG 1.2
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5