| Artikelnummer: | NCP511SN33T1G MOS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | VBSEMI |
| Teil der Beschreibung.: | VBSEMI TSOP-5 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 1.5V 80MA SC88A
IC REG LINEAR 1.3V 80MA SC88A
IC REG LINEAR 2.7V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 5V 150MA 5TSOP
NCP511SN32T1G ON
3A DDR / VTT TERMINATION
IC REG LDO DDR 1OUT 10DFN
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 5V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 2.7V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 3V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 1.5V 80MA SC88A
IC REG LINEAR 3V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5TSOP
IC REG LINEAR 1.5V 80MA SC88A
IC REG LINEAR 1.3V 80MA SC88A
IC REG LDO LQC 80MA 1.8V SC70-5