| Artikelnummer: | LQP18MN15NC02D |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Murata Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | LQP18MN15NC02D MURATA |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LQP18MN15NC02D Einzelheiten PDF [English] | LQP18MN15NC02D PDF - EN.pdf |
LQP18MN12NG00D MURATA
FIXED IND 1.3NH 300MA 300MOHM SM
FIXED IND 1.8NH 250MA 400MOHM SM
FIXED IND 12NH 150MA 1 OHM SMD
FIXED IND 9.1NH 100MA 1.3OHM SMD
FIXED IND 15NH 150MA 1.3 OHM SMD