| Artikelnummer: | MBRB10200(HBR10200) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Original |
| Teil der Beschreibung.: | MBRB10200(HBR10200) Original |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| MBRB10200(HBR10200) Einzelheiten PDF [English] | MBRB10200(HBR10200) PDF - EN.pdf |
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 200V
Interface
DIODE SCHOTTKY 150V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK
Interface
Diodes - Rectifiers - Single TO-
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
DIODE SCHOTTKY 150V 10A D2PAK