| Artikelnummer: | LT1121IST-3.3PBF |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | N/A |
| Teil der Beschreibung.: | LT1121IST-3.3PBF LT |
|---|---|
| Paket | SOT223 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LT1121IST-3.3PBF Einzelheiten PDF [English] | LT1121IST-3.3PBF PDF - EN.pdf |
LINEAR SOT223
LT1121IST-3.3 LT
LT1121IST-5 LT
IC REG LDO 3.3V 0.15A SOT223
LT1121IST-5#TR LT
LINEAR SOT223
IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC
IC REG LDO 5V 0.15A 8SOIC
LINEAR SOP-8
IC REG LIN 3.3V 150MA SOT223-3
LT1121IST-5.0#TR LINEAR
LT1121IST-3.3#TR LTC
IC REG LIN 3.3V 150MA SOT223-3
IC REG LDO 5V 0.15A 8SOIC
IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT223-3
IC REG LDO 5V 0.15A SOT223