| Artikelnummer: | LL60/LL60P |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | GC |
| Teil der Beschreibung.: | LL60/LL60P GC |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LL60/LL60P Einzelheiten PDF [English] | LL60/LL60P PDF - EN.pdf |
LAMP 50X50
SPECIAL ENGINEERING PRODUCT
LL60 COMON
LL60P ST
CONTROL BALL VALVE WITH ELECTRIC
CAP TANT 15UF 10% 75V AXIAL
ST LL34
CONN SPLICE 779-2680 CMA CRIMP
DIODE SCHOTT 60V 15MA MINI MELF
1206(
LL6263-GS08 VISHAY
DC DC CONVERTER 15V 75W
KF SOD-123
LL68-G
8LT 28C 26#20 2#16 PIN RECP
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
JINGHENG SMD
HEX KEY L-SHAPE 3/32" 3.50"