| Artikelnummer: | DF36A-50S-0.4(51) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | HRS |
| Teil der Beschreibung.: | HRS SMD |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN RCPT 40POS 0.016 GOLD SMD
CONN PLUG 15POS SOLDER 42-46AWG
CONN RCPT 40POS 0.016 GOLD SMD
CONN TEST RCPT 15POS SGL 0.4MM
CONN COVER FOR 50POS PLUG
CONN COVER FOR 40POS PLUG
CONN RCPT 40POS 0.016 GOLD SMD
CONN COVER FOR 45POS PLUG
CONN RCPT 30POS 0.016 GOLD SMD
CONN COVER FOR 15POS PLUG
CONN RCPT 45POS 0.016 GOLD SMD
CONN RCPT 40POS 0.016 GOLD SMD
CONN RCPT 45POS 0.016 GOLD SMD
CONN RCPT 50POS 0.016 GOLD SMD
CONN COVER FOR 40POS PLUG
CONN RCPT 45POS 0.016 GOLD SMD
CONN RCPT 30POS 0.016 GOLD SMD
CONN COVER FOR 40POS PLUG
CONN RCPT 50POS 0.016 GOLD SMD
CONN RCPT 50POS 0.016 GOLD SMD