| Artikelnummer: | NJM2856DL3-18 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | JRC Corporation / NJRC |
| Teil der Beschreibung.: | NJM2856DL3-18 JRC |
|---|---|
| Paket | TO252-5 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| NJM2856DL3-18 Einzelheiten PDF [English] | NJM2856DL3-18 PDF - EN.pdf |
JRC TO252
JRC SOP8
NJM2856DL3-15(TE1) JRC
NJM2855DL1-33 JRC
NJM2856DL3-05(TE1) JRC
IC REG LINEAR 5V 1A TO252-5
IC REG LINEAR 2.5V 1A TO252-5
NJM2856DL3-33 JRC
NJM2856DL3-18(TE1) JRC
JRC TO-252
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
NJM2855DL1-33(TE1) JRC
JRC SOT-263
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-5
IC REG LINEAR 1.5V 1A TO252-5
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-5
JRC TO252-5
IC REG LDO 5V 1A TO252-5