| Artikelnummer: | IXP450/218S4PASA12K |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | ATI |
| Teil der Beschreibung.: | ATI BGA |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| IXP450/218S4PASA12K Einzelheiten PDF [English] | IXP450/218S4PASA12K PDF - EN.pdf |
SWITCH PB IP67 SEALED GRAY ROUND
8T 32C 32#20 RECP
SWITCH PB IP67 SEALED GREEN ROUN
SWITCH PB IP67 SEALED BLUE ROUND
IGBT Modules
ATI BGA
SWITCH PB IP67 SEALED BLACK ROUN
CONN RCPT HSNG MALE 12POS INLINE
IGBT Modules
SWITCH PB IP67 SEALED RED ROUND
IXYS New
ATI BGA
DC DC CONVERTER 9V 1W