| Artikelnummer: | PCN6-15S-2.5DS(01) |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN 20POS R/A SLDR
CONN 10POS R/A SLDR
CONN 15POS R/A SLDR
CONNECTOR
CONN 10POS SCKT CRIMP
CONN 15POS SCKT SLDR
CONN 20POS SCKT SLDR
CONN 5POS R/A SLDR
CONNECTOR
CONN 5POS SCKT SLDR
CONN CONTACT 22-26 AWG
CONN 5POS SCKT SLDR
CONN 22POS SCKT SLDR
CONN CONTACT 22-26 AWG
CONN 10POS SCKT SLDR
CONN 15POS SCKT SLDR
CONN 22POS SCKT SLDR
CONN 10POS SCKT SLDR