| Artikelnummer: | PCN6-15S-2.5C(01) |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | RoHS-konform |
|---|---|
| Serie | * |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
CONNECTOR
CONN 10POS SCKT SLDR
CONNECTOR
CONN 20POS R/A SLDR
CONN 22POS SCKT SLDR
CONN 20POS SCKT SLDR
CONN 15POS SCKT SLDR
CONN 10POS SCKT SLDR
CONN 5POS R/A SLDR
CONN 22POS SCKT SLDR
CONN CONTACT 22-26 AWG
CONN 15POS R/A SLDR
CONN 10POS SCKT CRIMP
CONN CONTACT 22-26 AWG
CONN 15POS SCKT SLDR
CONN 10POS R/A SLDR