| Artikelnummer: | FH12-22S-0.5SH(78) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONNECTOR |
| Serie | - |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN FFC VERT 22POS 0.5MM SMD
CONNECTOR
CONN FFC FPC BOTTOM 22POS 1MM RA
CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM SMD
CONN FFC VERT 22POS 0.5MM SMD
CONN FFC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A
CONNECTOR
CONN FFC VERT 22POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 22POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 22POS 0.5MM SMD