| Artikelnummer: | DF40GJ-48DS-0.4V(53) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONN RCPT 48POS SMD GOLD |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | |
| Serie | * |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Grundproduktnummer | DF40G |
CONN PLUG 70POS SMD GOLD
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
CONN RCPT 44POS SMD GOLD
CONN HDR 10POS DUAL 0.4MM SMD
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
CONN PLUG 48POS SMD GOLD
CONN HDR 44POS SMD GOLD
CONN RCPT 44POS SMD GOLD
CONN HDR 44POS SMD GOLD
CONN RCPT 10POS SMD GOLD
CONN RECEPTACLE SMD
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
CONN PLUG 70POS SMD GOLD
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
HRS SMD
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
CONN HDR 10POS DUAL 0.4MM SMD
CONN PLUG 48POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD