| Artikelnummer: | G5RL-1A-EDC24 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | OMROM |
| Teil der Beschreibung.: | OMROM DIP |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| G5RL-1A-EDC24 Einzelheiten PDF [English] | G5RL-1A-EDC24 PDF - EN.pdf |
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 5V
POWER RELAYS - POWER PCB RELAY
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 48V
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 24V
POWER RELAYS - POWER PCB RELAY
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 5V