| Artikelnummer: | KA78RH33RTF MOS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Fairchild (onsemi) |
| Teil der Beschreibung.: | FAIRCHILD SOT-252 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220F-4L
IC REG LDO 3.3V 0.8A TO252-3
LDO REGULATOR POS 3.3V 1A 4PIN(4
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
IC REG LDO ADJ 0.1A 8SOP
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
IC REG LDO 3.3V 1A TO220F-4
KA78R33YDTU Original
IC REG LDO 3.3V 0.5A TO252-3