| Artikelnummer: | LQP03TN33NJ00D |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | ATA |
| Teil der Beschreibung.: | LQP03TN33NJ00D MURATA |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LQP03TN33NJ00D Einzelheiten PDF [English] | LQP03TN33NJ00D PDF - EN.pdf |
FIXED IND 30NH 120MA 2.95OHM SMD
FIXED IND
FIXED IND 33NH 120MA 2.95OHM SMD
ROHS SMD
FIXED IND 36NH 120MA 3 OHM SMD
FIXED IND 39NH 120MA 3 OHM SMD