| Artikelnummer: | LQP03TN33NJ00J |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | ROHS |
| Teil der Beschreibung.: | ROHS SMD |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LQP03TN33NJ00J Einzelheiten PDF [English] | LQP03TN33NJ00J PDF - EN.pdf |
FIXED IND
LQP03TN33NJ04D MURATA
LQP03TN33NJ00D MURATA
FIXED IND 33NH 120MA 2.95OHM SMD
FIXED IND
FIXED IND 36NH 120MA 3 OHM SMD
FIXED IND 30NH 120MA 2.95OHM SMD
FIXED IND 2.9NH 500MA 200MOHM SM
MURATA 10kreel
FIXED IND 39NH 120MA 3 OHM SMD
FIXED IND 36NH 120MA 3 OHM SMD