| Artikelnummer: | DF13-11P-1.25 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | HRS |
| Teil der Beschreibung.: | DF13-11P-1.25 HRS |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Paket | 11PIN |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| DF13-11P-1.25 Einzelheiten PDF [English] | DF13-11P-1.25 PDF - EN.pdf |
CONN HEADER VERT 11POS 1.25MM
CONN HEADER VERT 11POS 1.25MM
CONN HEADER SMD R/A 10POS 1.25MM
CONN HEADER VERT 11POS 1.25MM
CONNECTOR
CONN HEADER R/A 11POS 1.25MM
CONN HEADER SMD 10POS 1.25MM
CONN HEADER SMD 10POS 1.25MM
CONN HEADER SMD 10POS 1.25MM
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
CONNECTOR
CONN HEADER SMD 10POS 1.25MM
CONN HEADER VERT 11POS 1.25MM
CONN HEADER R/A 11POS 1.25MM