| Artikelnummer: | BR202003FC/F2 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | S/N |
| Teil der Beschreibung.: | BR202003FC/F2 S/N |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| BR202003FC/F2 Einzelheiten PDF [English] | BR202003FC/F2 PDF - EN.pdf |
SENSOR THROUGH-BEAM 20M NPN
SENSOR THROUGH-BEAM 20M PNP
LED
SENSOR REFLECTIVE 200MM PNP
DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 36W
SENSOR REFLECTIVE 200MM NPN
RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 200W
BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
DC DC CONVERTER 0.75-1.65V 33W
DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 73W
SENSOR THROUGH-BEAM 20M NPN
BOROSCOPE EXTENSION CABLE (38")
DC DC CONVERTER 1.6-3.63V 73W
DC DC CONVERTER 1.6-3.63V 36W
SENSOR REFLECTIVE 200MM PNP
DC DC CONVERTER 1.6-5.5V 55W
SENSOR REFLECTIVE 200MM NPN