| Artikelnummer: | AZ1213-04S.R7G ESD |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Amazing |
| Teil der Beschreibung.: | AMAZING SOT23-6L |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
LOW CAP ESD HIGH SPEED 4-CH 5V
BUZZER
AZ1213-04S.R7G AMAZING
AMAZING QFN1616
HOOK-UP STRND 12AWG BROWN 100'
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 100'
RES 12 OHM 10% 5.5W RADIAL
AMAZING SOT-23-6
AZ1215-04S.R7G AMAZING
HOOK-UP STRND 12AWG BLUE 1000'
HOOK-UP STRND 12AWG BROWN 1000'
RES 120 OHM 10% 5.5W RADIAL
LOW CAP ESD HIGH SPEED 4-CH 3.3V