| Artikelnummer: | SMF60CAT1G |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Teil der Beschreibung.: | SMF60CAT1G ON |
|---|---|
| Paket | SOD123 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| SMF60CAT1G Einzelheiten PDF [English] | SMF60CAT1G PDF - EN.pdf |
DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
TVS SOD-123FL 60V 200W BI
SUNMATE SOD-123
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123FL
TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123W
KF SOD-123FL
TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123FL
SUNMATE SOD-123
TVS DIODE 64VWM 103VC
TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123W
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
TVS DIODE 60VWM 96.8VC
TVS SOD-123FL 64V 200W UNI