| Artikelnummer: | MBRB20200CTTT4G |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Teil der Beschreibung.: | MBRB20200CTTT4G ON |
|---|---|
| Paket | TO263-2.5 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| MBRB20200CTTT4G Einzelheiten PDF [English] | MBRB20200CTTT4G PDF - EN.pdf |
MBRB20200CT-G-T4 /SENSITRON
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO263AB
DIODE ARRAY SCHOT 200V 20A D2PAK
Interface
DIODE SCHOTTKY DUAL 200V D2PAK
Interface
ON TO-263
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK
ONSEMI ONSEMI