| Artikelnummer: | MBR30L45G IC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Teil der Beschreibung.: | ON TO-220 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
30A, 120V, SCHOTTKY RECTIFIER
DIODE SCHOTTKY 100V 3A AXIAL
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
30A 45V TO220 SCH HFREE
DIODE SCHOTTKY 100V 3A AXIAL
30A, 60V, SCHOTTKY RECTIFIER