| Artikelnummer: | 3030-70J100 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | AGERE |
| Teil der Beschreibung.: | 3030-70J100 AGERE |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Paket | QGP |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| 3030-70J100 Einzelheiten PDF [English] | 3030-70J100 PDF - EN.pdf |
Sensor Cables / Actuator Cables
CONN SOCKET 64POS IDC TIN
CONN SOCKET 60POS IDC GOLD
FUSE BOARD MNT 50MA 125VAC 63VDC
CONN SOCKET 64POS IDC GOLD
CONN SOCKET 64POS IDC TIN
CONN SOCKET 64POS IDC GOLD
CONN SOCKET 64POS IDC TIN
IDC SOCKET, 0.100" 60POS
CONN SOCKET 64POS IDC GOLD
TERM BLOCK DIN RAIL
COVER WARNING 5POS
KNOB KNURLED 1/4"-20 PHENOLIC
CONN SOCKET 64POS IDC TIN
CONN SOCKET 64POS IDC GOLD