| Artikelnummer: | 5SPR08F4500 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
5SPR08F4500
FIXED IND
GET PCM 70 WAY PLUG ASSY KEY D
ABB New
IGBT Modules
ABB New
CAP ALUM POLY HYB 68UF 50V T/H
CONN HSG PLUG STRGHT 100POS SKT
CONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.100
INSERT FEMALE 10POS+1GND CRIMP
CHISEL 30DEG 1.20MM
VARISTOR 620V 4.5KA DISC 17MM
CONN RCPT 15POS 0.05 GOLD SMD
CAP CER 0.022UF 10V X7R 0603
CONN D-SUB PLUG 9POS VERT SLDR