| Artikelnummer: | QA23-030-18 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | SEMICONDUCTOR |
| Teil der Beschreibung.: | IGBT Modules |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| QA23-030-18 Einzelheiten PDF [English] | QA23-030-18 PDF - EN.pdf |
QA23-030-18
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
CAPACITOR CERAMIC
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
DC/DC CONVERTER 24V 20/-5.0V 2.
DC DC CONVERTER FOR IGBT DRIVER,
DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO220AA
MINIATURE LAMP 13.5V 1.85A
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 80QFP
DC/DC CONVERTER 24V 20/-5.0V 2.2
SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
STANDARD FROST LEFT
RESISTOR THIN FILM 16MDIP
DC DC CONVERTER 15V 15/-9.0V 2.4
RES 698K OHM 0.5% 1/5W 0603
CONN BRD STACK 2.00 120POS
DC/DC CONVERTER 24V 15/-9.0V 2.4
SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
DC/DC CONVERTER 24V 15/-4.0V 2.