| Artikelnummer: | AZ23C8V2W |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | PANJIT |
| Teil der Beschreibung.: | AZ23C8V2W PANJIT |
|---|---|
| Paket | SOT-323 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| AZ23C8V2W Einzelheiten PDF [English] | AZ23C8V2W PDF - EN.pdf |
Interface
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
300MW ZENER SOT-23
AZ23C9V1 T/R PANJIT
Diodes - Rectifiers - Single SOT
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES
PANJIT SOT-23
SOT-23 9.1V 0.3W Diodes Zener
DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT23-3
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT23
DIODES SOT23
SOT-23, 300MW, 5%, SMALL SIGNAL