| Artikelnummer: | G2RL-1A-48VDC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Omron Electronic Components |
| Teil der Beschreibung.: | G2RL-1A-48VDC OMRON |
|---|---|
| Paket | DIP |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| G2RL-1A-48VDC Einzelheiten PDF [English] | G2RL-1A-48VDC PDF - EN.pdf |
G2RL-1A-12VDC OMRON
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 24V
POWER RELAYS - POWER PCB RELAY
Power/Signal Relay, SPST, Moment
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 48V
OMRON DIP
OMRON DIP
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 12V
POWER RELAYS - POWER PCB RELAY
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V