| Artikelnummer: | MY2IND2DC24S |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Omron Automation |
| Teil der Beschreibung.: | MY2IND2DC24S |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 110V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
MY2J-AC220V OMRON
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V