| Artikelnummer: | 101A20K00B |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Ohmite |
| Teil der Beschreibung.: | 101A20K00B |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN DIN HDR 21POS PNL MNT GOLD
CONN DIN HDR 21POS PCB GOLD
CONN DIN HDR 39POS PNL MNT GOLD
MOLDED PARTS
101A5K110F
CONN DIN HDR 13POS PNL MNT GOLD
RES 31K OHM 1% 1/10W AXIAL
CAS 21.3
CONN DIN HDR 31POS PCB GOLD
FLEX POLY MOLDED PART
CONN DIN HDR 31POS PCB GOLD
CAP ALUM SCREW
THERMISTOR NTC 100OHM 2941K DO41
CONN DIN HDR 31POS PCB GOLD
Circular DIN Connector, 21 Conta
CONN DIN HDR 13POS PCB RA GOLD
Adaptalight Base Unit 12V Dc
CONN DIN HDR 21POS PCB GOLD
BOOT MOLDED
CONN DIN HDR 13POS PCB GOLD