| Artikelnummer: | LP2985IM5X-2.7 IC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | NS |
| Teil der Beschreibung.: | NS SOT25 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
HARRIS TO-23-5
NSC SOT23-5
IC REG LINEAR 2V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5
IC REG LIN 1.35V 150MA SOT23-5
NS SOT-153
TI SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR FIXED LDO REG
LP2985IM5X-2.85 NS
IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG
IC REG LINEAR 2V 150MA SOT23-5