| Artikelnummer: | LP2980IM5-3.2 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | NS |
| Teil der Beschreibung.: | LP2980IM5-3.2 NS |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LP2980IM5-3.2 Einzelheiten PDF [English] | LP2980IM5-3.2 PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
NSC SOT23-5
NS SOT23-5
IC REG LINEAR FIXED LDO REG
IC REG LINEAR 3.8V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.2V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.9V 50MA SOT23-5
NATIONAL SOT-153
NSC SOT23-5
IC REG LINEAR FIXED LDO REG
IC REG LINEAR 3V 50MA SOT23-5
LP2980IM5-2.9 NS
NS SOT23-5
LP2980IM5-2.8 NS
IC REG LINEAR 2.8V 50MA SOT23-5