| Artikelnummer: | CMFCLGF50X60CTAMF-AS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Micrel / Microchip Technology |
| Teil der Beschreibung.: | CMFCLGF50X60CTAMF-AS |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Paket | Bulk |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Grundproduktnummer | CMFCLGF50 |
SIMPL FC FIBER ADAPTER WITH MODU
BRIDGE RECT 1P 60V 140MA SOT143
CMFD2004I CENTRAL
CMFCLGL100X120CBTAMF-AS
CMFBR-6F Central
DIODE ARRAY DUAL SW 300V SOT143