| Artikelnummer: | MDMK4040T1R0MF IC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | AIYO |
| Teil der Beschreibung.: | AIYO SMD |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
FIXED IND 1UH 4.5A 360 MOHM SMD
FIXED IND 470NH 4.2A 27 MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 3.2A 65 MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 65 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 3.5A 47 MOHM SMD
FIXED IND 300NH 4.8A 20 MOHM SMD
FIXED IND 330NH 5.5A 20 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 1.55A 263MOHM SM
FIXED IND 1UH 3.5A 47 MOHM SMD
FIXED IND 300NH 6.4A 20 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 1.4A 330MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 3.3A 65 MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 2.5A 92 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 4.5A 36 MOHM SMD
FIXED IND 470NH 4.7A 27 MOHM SMD
FIXED IND 1.2UH 47 MOHM SMD
FIXED IND 1.2UH 3.5A 47 MOHM SMD