| Artikelnummer: | LT1963IS8-1.5#TRPBF |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | N/A |
| Teil der Beschreibung.: | LT1963IS8-1.5#TRPBF LINEAR |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LT1963IS8-1.5#TRPBF Einzelheiten PDF [English] | LT1963IS8-1.5#TRPBF PDF - EN.pdf |
IC REG LIN NEG ADJ 200MA 8DFN
LT1963IS8 LINEAR
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-5