| Artikelnummer: | LT1121CZ-3.3 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | LT |
| Teil der Beschreibung.: | LT1121CZ-3.3 LT |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LT1121CZ-3.3 Einzelheiten PDF [English] | LT1121CZ-3.3 PDF - EN.pdf |
IC REG LDO 5V 0.15A TO92-3
IC REG LINEAR 5V 150MA TO92-3
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT223-3
IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3