| Artikelnummer: | LP2982IM5-2.8/NOPB |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | NS/TI |
| Teil der Beschreibung.: | NS/TI SOT23-5 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LP2982IM5-2.8/NOPB Einzelheiten PDF [English] | LP2982IM5-2.8/NOPB PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 2.8V 50MA 5USMD
IC REG LINEAR FIXED LDO REG
IC REG LINEAR 3V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR FIXED LDO REG
V M5
IC REG LINEAR 3V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 50MA 5USMD
NS SOT23-5
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 50MA 5USMD
IC REG LINEAR 4V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 50MA 5USMD
IC REG LINEAR 3.8V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5