| Artikelnummer: | L-1503CB/1GD |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | kingbrigh |
| Teil der Beschreibung.: | L-1503CB/1GD kingbrigh |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Paket | Standard Package |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| L-1503CB/1GD Einzelheiten PDF [English] | L-1503CB/1GD PDF - EN.pdf |
FIXED IND 470NH 100MA 5.6 OHM
THE L-157 REPLACEMENT SPIDER CLI
FIXED IND 390NH 100MA 5.3 OHM
L-15-F2-T3
FIXED IND 10UH 80MA SMD
3M SILVER FRONT PANEL L-154S
WELDING SHIELD ASSEMBLY (INCLUDE
RF SHIELD 1.500" X 2.250" COVER
FIXED IND 470NH 100MA 5.6 OHM
FIXED IND 330NH 150MA 3.6 OHM
SHIELD WELDING 4 1/2 INCH
SHIELD WELDING 4-1/2 INCH
FIXED IND 390NH 100MA 5.3 OHM
FIXED IND 330NH 150MA 3.6 OHM
COVER PLATE 4-1/2 INCH
RF SHIELD 1.500" X 2.250" FRAME
KINGBRIGHT LED
L-1503YD KINGBRIGH
FIXED IND 9NH 300MA SMD