| Artikelnummer: | RM24WTR-31P(81) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONNECTOR |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | RoHS-konform |
|---|---|
| Serie | * |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
SWITCH KEYLOCK 2 POS 6A 120V
CONN RCPT 31POS PNL MNT PIN
2.5 MM W TO W CONNECTOR 5P FEMAL
CONNECTOR
CONN RCPT FMALE 31POS SOLDER CUP
CONN PLUG FMALE 31POS SOLDER CUP
CONN CABLE CLAMP SZ24 SILVER M24
SWITCH KEYLOCK 2 POS 6A 120V
CONN RCPT MALE 31 POS
2.5 MM W TO W CONNECTOR 2P FEMAL
CONN PLUG FMALE 31 POS
RM2500A-PGC PMC
2.5 MM W TO W CONNECTOR 3P FEMAL
CONN CAB CLAMP INT SZ24 SIL M24
CONN RCPT FMALE 31 POS