| Artikelnummer: | GT22-8S-2.54SF(30) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONNECTOR ACCESSORY |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | RoHS-konform |
|---|---|
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Grundproduktnummer | GT22 |
CONNECTOR
CONN SMD FOR ETC CARD HOLDER
TOR SCREW 225A 65-100A
CONN HOUSING FOR F TERMINALS
CONVERTER ADAPTER
CONN SMD FOR ETC CARD HOLDER
CONN COAX PLUG HSG INLINE W/BRAC
CONN PIN HEADER PCB R/A
TOR SCREW 225A 160-240A
ETC CARD HOLDER
CAP ALUM 220UF 20% 63V T/H
TOR SCREW 225A 120-185A
TOR SCREW 225A 100-160A
TOR SCREW 225A 85-125A
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V T/H