| Artikelnummer: | FH12-12S-0.5SH(69) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONNECTOR |
| Serie | - |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
CONNECTOR
CONN FFC BOTTOM 12POS 0.5MM R/A
CONN FFC VERT 12POS 0.5MM SMD
CONN FFC FPC BOTTOM 11POS 1MM RA
CONN FFC VERT 12POS 0.5MM SMD
CONNECTOR
CONN FFC VERT 12POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 12POS 0.5MM SMD
HRS SMD
CONN FFC VERT 12POS 0.5MM SMD
CONN FFC FPC BOTTOM 12POS 1MM RA