| Artikelnummer: | DF40B-80DS-0.4V(57) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | HIROSE SMD |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN RCPT 12POS SMD GOLD
HRS SMD
CONN RECEPTACLE SMD
CONN RECEPTACLE SMD
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
CONN RECEPT
SanRex New
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
IGBT Modules
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
SanRex New
CONN PLUG 70POS SMD GOLD
CONNECTOR
CONN PLUG 48POS SMD GOLD
IGBT Modules
CONN RCPT 10POS SMD GOLD
CONN RCPT 12POS SMD GOLD
CONN RECEPT 60POS DUAL 0.4MM SMD