| Artikelnummer: | HL1-H-AC120V 110 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | MASTSUSHITA |
| Teil der Beschreibung.: | MASTSUSHITA DIP |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
HL1-H-AC120V 110/120V MASTSUSHI
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 115V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 120V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
HL1-38
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
CONN TERM RECT LUG 3-14 AWG #1/4
CIRCUIT BREAKER
CONN TERM RECT LUG 8-14 AWG #1/4
CIRCUIT BREAKER
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 48V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 200V
HL1-14
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 100V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 240V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V