| Artikelnummer: | FH48-31S-0.5SV IC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | HRS |
| Teil der Beschreibung.: | HRS SMD |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN FFC BOTTOM R/A
CONN FFC VERT 40POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 21POS 0.5MM SMD
HRS SMD
CONN FFC VERT 30POS 0.5MM SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
CONN FPC BOTTOM 55POS 0.25MM R/A
CONN FFC VERT 50POS 0.5MM SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 16PF SMD
CONN FFC FPC 0.4MM SMD
CONN FPC BOTTOM 19POS 0.25MM R/A
CONN FFC FPC 0.4MM SMD
CONN FFC VERT 68POS 0.5MM SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
CONN FFC VERT 31POS 0.5MM SMD
CONN FFC FPC 0.25MM SMD
CRYSTAL 45.0000MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
CONN FFC FPC 0.2MM SMD
CONN FFC VERT 20POS 0.5MM SMD