| Artikelnummer: | ADP3300ART-2.85 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | N/A |
| Teil der Beschreibung.: | ADP3300ART-2.85 AD |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| ADP3300ART-2.85 Einzelheiten PDF [English] | ADP3300ART-2.85 PDF - EN.pdf |
ADP3300ART-3 AD
IC REG CTRLR INTEL 3OUT 40LFCSP
ADP3300ART-3-RL7 ADI
IC REG LINEAR 3V 50MA SOT23-6
IC REG LINEAR 2.85V 50MA SOT23-6
IC REG LINEAR 2.9V 50MA SOT23-6
IC REG LINEAR 2.7V 50MA SOT23-6
IC REG LDO 2.7V 50MA SOT23-6