| Artikelnummer: | 68WFR100K |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | BITECH |
| Teil der Beschreibung.: | 68WFR100K BITECH |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| 68WFR100K Einzelheiten PDF [English] | 68WFR100K PDF - EN.pdf |
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
WATERTITE MALE RECEPTACLE WITH L
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP