| Artikelnummer: | WC4201.00-1 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | ZORAN |
| Teil der Beschreibung.: | ZORAN QFP |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| WC4201.00-1 Einzelheiten PDF [English] | WC4201.00-1 PDF - EN.pdf |
LED PANEL INDICATOR GREEN
FOR VARI-LITE VL4000 SPOT
11" PRE-CRIMP A2015 RED
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 99POS 0.1 GOLD PCB
IC OSC VCXO 114.285MHZ 6-CLCC
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
CBL ASSEMBLY 3POS FEMALE
RF DIODE PIN 50V SC79-2
DIODE ZENER 200V 3W DO214AC
XILINX New
WHEEL COVER
C&Q SMD
FLAP LOCATOR FOR WC-490
CAP CER 39PF 50V CH 0201