| Artikelnummer: | TC8705CJ200 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | TELEDYN |
| Teil der Beschreibung.: | TELEDYN DIP |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| TC8705CJ200 Einzelheiten PDF [English] | TC8705CJ200 PDF - EN.pdf |
TRIMMER 5K OHM 0.3W PC PIN SIDE
TRIMMER 1M OHM 0.3W PC PIN SIDE
TRIMMER 50K OHM 0.3W PC PIN SIDE
TOSHIBA QFP
TOSH QFP-60P
TRIMMER 2K OHM 0.3W PC PIN SIDE
TELEDYN DIP
TOSHIBA DIP-28
TELEDYN DIP
TRIMMER 20K OHM 0.3W PC PIN SIDE
TOSHIBA QFP
TELCOM DIP
TOSHIBA SOP
TRIMMER 500 OHM 0.3W PC PIN SIDE
TRIMMER 500KOHM 0.3W PC PIN SIDE
TRIMMER 200 OHM 0.3W PC PIN SIDE